Film z eventu i promocja

Firmy, w celach integracyjnych i szkoleniowych, organizują spotkania dla swoich pracowników. Takie imprezy mają zmotywować zespół i poprawić relacje lub, po prostu, są nagrodą za dobre wypełnianie obowiązków. Takie spotkania często bywają rejestrowane i umieszczane na stronach firmowych lub w serwisach typu YouTube.

Gdzie umieszczane są filmy z eventów?
Czemu służą eventy?
Czy klip z eventu może być reklamą firmy?
Jakie imprezy organizowała firma Tauron?
Czy wiesz, że filmy z eventów osiągają dużą oglądalność w serwisie YouTube?

Nagranie z eventu jako reklama

Event, jako połączenie zabawy i integracji, stanowi świetną formę reklamy dla firmy. Klip z eventu pokazuj pracowników i pracodawcę w różnych sytuacjach, co podkreśla pozytywne oblicze firmy. Tak rejestrowany materiał, umieszczany potem w Internecie, stanowi skuteczny element strategii marketingowej. Tego typu filmy cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na to, że przedstawione tam wydarzenia nie są reżyserowane.

Firmy organizują pracownikom imprezy integracyjne, ponieważ zgrany zespół jest bardziej efektywny, ale jest to również okazja, by się potem pochwalić takim eventem.

Ekologicznie i atrakcyjnie

Od lat Tauron zachęca do zdrowego i ekologicznego sposobu życia. W trakcie wakacji firma ta zorganizowała w 14 miastach imprezy pt. „Megamocni”, pełne różnorodnych atrakcji. Uczestnicy mogli korzystać z pływalni i grać w piłkę siatkową. Imprezy były hitem letnich popołudni wybranych miast. Filmy, jakie powstały podczas tych spotkań, zostały umieszczone na stronach Taurona.

Klipy z eventu to okazja, żeby pokazać firmę w mniej formalnie konwencji, nawet z drobnymi wpadkami.